ایده های پولساز را فرا بگیرید و به آسانی کسب ثروت کنید

خلاصه مطالب

با ایلان م

ایده های پولساز

مقدمه:

با سلام خدمت کاربران محبوب اتلان وب در این مقاله قصد دارم در رابطه با ایده های پولساز که با انها میتوان در فضای اینترنت اقدام به کسب درامد کرد صحبت کنیم:

از فرد ثروتمندی شنیده بودم که به من گفت (هرجای که انسان ها زیاد در ان میچرخندپول همان جا است) این جمله منو عمیقا به فکر فرو برد و بعد من به این نتیجه رسیدم که اینترنت بستر عالی برای کسب ثروت هست. 

حتمی شما هم با من هم نظرید که مردم ساعت های طولانی در طول شبانه روز در فضای اینترنت هستند، همین موضوع خیلی از افراد با هوش را جذب کسب و کار های اینترنتی کرده و باعث شده تا از این بستر قدرتمند به خوبی بهره ببرند.

کار آفرینانی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارند اینترنت میتواند بستر نا محدود و بسیار قدرتمند برای انها باشد مشتریان نا محدودی در این فضا به طور روزانه در حال جستو جو  محصول و یا خدماتی هستند که شما ارائه می دهیدپس از این فرصت طلایی استفاده کنید و شما هم مانند کسب و کار های موفق وارد محیط اینترنت شوید.

بسیاری از افراد از ما میپرسند که چگونه میتوان از اینترنت کسب درامد کرد؟ و شاید این سوال شما هم باشد پس با ما همراه باشد تا شش قدم در کسب درامد از اینترنت را به شما معرفی کنیم تا شما هم ایده های پولسازخود را کشف کنید:

ایده های پولساز

قدم اول: ایده های پولساز از طریق فریلنسینگ

این حالت بیشتر شباهت داردبا درامدزایی از اینترنت تا یک کسب و کار اینترنتی، در این حالت شما اقدام به فعالیت در وبسایت های همچون پونیشا و یا سایت انجام میدم میکنید و با معرفی خود و رزومه کاری و نمونه های کار خود که در اختیار دارید خود را به افرادی که برای انجام پروژه هایشان به این وبسایت مراجعه کردند معرفی میکنید، به عبارت دیگر کار شما حالت پیمانکاری پیدا میکند و شخصی که به شما کار میدهد صاحب کار شما خواهد بود،در این حالت شما دیگر نیاز نیست که حتمی به محل خاصی برای انجام کار ها بروید شما در هرجای که بخواهید حتی در خانه پروژه را انجام میدهید و سر وقتی که با صاحب پروژه کنار امدید پروژه را تحویل می دهید.

ایده های پولساز - بهترین روش

قدم دوم: ایده های پولساز با فروش محصولات فیزیکی

در قدم دوم کسب درامد اینترنتی که راه اندازی کسبو کار بر پایه فروش محصولات فیزیکی است. مدلی که برای عموم مردم شناخته شده تر است ،در این حالت شما با داشتن یک وبسایت فروشگاهی میتوانید محصولات خود را به فروش برسانید، شما میتوانید اگر یک مغازه دارید محصولات خود را اینترنتی بفروشید و یا حتی ایده های پولساز جدیدی پیدا کنید،همانند فروشگاه آنلاین محبوب دیجی کالا.

ایده های پولساز - فروشگاه اینترنتی

قدم سوم: ایده های پولساز با فروش محصولات آموزشی

قدم سوم از ایده های پولساز اینترنتی تولید محتوا اموزشی مانند (فیلم اموزشی -کتاب – جزوات – فایل های اموزشی)اقدام به کسب درامد از اینترنت کنید شما میتوانید از حرفه و علم خود را در فضای اینترنت درامد زایی کنید چه بسیار کسب و کارها که در این زمینه مشغول هستند و درامد های مطلوبی بدست اوردند. اموزش های مجازی مانند ( اموزش حسابداری – خیاطی – هنری – ارایشگری – اشپزی ) و بسیاری از ایده های که با توجه به حرفه و محارت دانش خود انتخاب میکنید را میتوانید به کارخانه پولسازی تبدیل کنید

ایده های پولساز اموزشی

قدم چهارم: ایده های پولساز(فروش محصولات دیگران)

شاید با خود بگویید که هیچ چیز برای فروش اینترنتی ندارم ،ایا من هم می توانم فروش اینترنتی داشته باشم ؟ باید بگویم بله می توانید .در قدم چهارم شما با فروش محصولات دیگران و بازاریابی واسطه ای اشنا میشوید . به نظر من این مدل کسب و کار اینترنتی برای افرادی که خود محصولی ندارند و تازه میخواهند شروع کنند بسیار عالی است، این مدل کسب و کار به شدت رو به رشد بوده و با اضافه شدن سیستم همکاری در فروش دیجی کالا رونق چشمگیری خواهد داشت، شما میتواند حتی با ارسال مشتری شروع به درامد زایی کنید و پورسانت دریافت کنید.

ایده های پولساز - دیجیتال مارکتینگ

قدم پنجم: ایده های پولساز با فروش خدمات و مشاوره

در قدم پنجم ایده های پولساز، که بر پایه فروش خدمات و مشاوره است. این کسب کار برای کسانی که تخصص و تجربه ای دارند و می خواهند با فروش خدمات و مشاوره از آن تخصص خود درآمدزایی کنند بسیار عالی است. قرن ۲۱ قرن متخصص هاست ،اگر در حوزه ای متخصص هستید و تجربه دارید می توانید به کمک اینترنت به درآمدهای خیلی خوبی برسید و برند آنلاین خود را بسازید و از هر جای ایران یا حتی دنیا مشتری داشته باشید.

ایده های پولساز - مشاوره و خدمات

قدم ششم: ایده های پولساز با فروش تبلیغات

قدم ششم ایده های پولساز، که بر پایه فروش تبلیغات است که یکی از شناخته شده ترین و متداول ترین مدل هاست. یعنی شما با تولید محتوای جذاب مخاطب هدفی را جذب سایت یا پیج اینستاگرام خود می کنید و سپس با فروش فضای تبلیغات درآمدزایی می کنید. کسب و کاری که مخاطب هدفشان با مخاطب هدف سایت یا اینستاگرام شما همخوانی دارد، حاضرند به شما پول پرداخت کنند تا شما آن ها را تبلیغ کنید و به مخاطبان هدف خود معرفی کنید. اما اشتباه اکثر افراد این است که با ایده های کلی و یا تکراری می خواهند کسب و کار اینترنتی تبلیغاتی خود را آغاز کنند که قطعا شکست می خورند.

ایده های پولساز- تبلیغات و بازاریابی

اگر مقاله برایتان مفد بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

راهای ارتباطی

شما میتوانید از طریق شماره های زیر یا شبکه های اجتمایی با ما در ارتباط باشید

شماره تماس (۱): ۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷

شماره تماس (۲): ۰۹۳۷۲۹۵۱۸۳۱

برای ارتباط از طریق ایمیل کلیک کنید

  تیم آتلان وب همواره تمام تاش خود را دارد که به بهترین نحو رضایت مشتری های عزیز را جلب کند تیم ما این کار را از روی عشق انجام میدهد و هدف اصلی ما  رشد کسبو کار شما هموطن عزیز است

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید