تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در سایت وردپرس

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در سایت وردپرس

شاید گاهی برای شما سوال پیش آمده باشد که تفاوت تگ h1 و عنوان سئو  در چیست . ما در این مقاله که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده می خواهیم به شما این تفاوت را تعریف کنیم ،پس اگر علاقه مند به سئو هستید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

شما برای شروع نوشتن محتوا (ویدئو،مقاله، تصویرو…)در ابتدا به یک عنوان نیاز دارید.عنوان مطالب اهمیت زیادی برای موتورهای جستجوگری همچون گوگل دارند .

همچنین عنوان برای کاربران ما بسیار  مهم می باشد  زیرا کار بر ابتدا عنوان را نگاه می کند و می خواند نه محتوا را، پس کاربر میتواند از عنوان متوجه مطلب بشود و در صورت علاقه مند بودن وارد ان محتوا شود.

 برای مثال عنوان سئو مثل اسم مغازه شما است که کاربر یا مشتری با یک نگاه تصمیم می گیرد که بماند یا برود.

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو

ابتدا در مورد تگ هدینگ یا به فارسی بند به اختصار  توضیح  می دهیم.

تگ هدینگ که با h نشان داده می شود دارای شش بخش h1 تا h6  است که اهمیت تگ ها هرچقدر به سوی شش می رود کمتر می گردد.در سئو توصیه شده که اول از تگ h1 برای شروع مطالب استفاده  نمایید .این کار به صورت پیشفرض در محتوای وردپرس وجود دارد.

شما با پرنمودن فیلد عنوان در واقع یک تگ h1 برای محتوای خود انتخاب کرده اید.

عنوان سئو نوشته ایی می باشد که به کاربران هنگام کلیک بر روی لینک شما نمایش داده می شود.

شما می توانید یک عنوان متناسب با محتوا و کلمه کلیدی برای خود انتخاب نمایید.سعی کنید کلمه کلیدی در اول عنوان قرار داشته باشد.همانگونه که در تصویر مشاهده می نمایید در زیر عنوان یک نوار نارنجی رنگ  دیده می شود.سعی کنید این نوار را با بیشتر نمودن کلمات عنوان به رنگ سبز تبدیل نمایید.

عنوان محتوا و عنوان سئو

عنوان محتوا عنوانی می باشد برای کاربران همیشگی که سایت شما را می شناسند ولی عنوان سئو عنوانی است که افراد با جستجوی سایت شما آن را در قسمت پیشنهاد های موتور گوگل می بینند.با توجه به این موضوعات اهمیت این دو عنوان مشخص گشت .در نتیجه متوجه شدید که عنوان سئو خیلی با ارزش تر از عنوان محتوا است چون قرار است کاربران جدید را به سایت بیافزاید.

آیا تفاوت در عنوان مطلب و عنوان سئو اجباریست؟

نه، هیچ اجباری در این کار نیست.شما برای دریافت بهترین نتیجه موقعی که کلمه کلیدی خود را در ابتدا می آورید نا خودآگاه تغییر را ایجاد می نمایید.

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو

ویرایش عنوان سئو

برای انجام این کار به تنظیمات yoast seo رفته و ار قسمت ظاهر جستجو انواع محتوا را بیابید.شما می توانید برای برگه ها و محصولات خود نیز این عمل را انجام دهید.

با کمک این بخش در پست‌های شما چنین حالتی نمایان می‌گردد و شما می‌توانید با کلیک بر روی آن عنوان سئوی خود را وارد نمایید. تا اینجا به تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در وردپرس پی بردیم.

بنابر این متوجه شدید که تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در حفظ موقعیت و پیش نمایش محتوای ما  می باشد .شما می توانید از افزونه yoast seo برای تنظیمات سئو و عنوان سئو یاری بگیرید.

امیدوارم این  مقاله (تفاوت تگ h1 و عنوان سئو )که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود را  دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

boy-headset

در یافت مشاوره رایگان

گسترش کسب و کار شما با یک کلیک

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید
گسترس کسب و کار من
اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                              تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید