خودروی اپل از خیال تا واقعیت

خودروی اپل از خیال تا واقعیت

طی ماه های اخیر خبر ها و شایعه های زیادی در مورد خودروی اپل شنیدیم و گفته می شد شرکت اپل در هال رایزنی با هیوندای برا تولید ماشین الکتریکی است اما باید بگوم که ان شایعه ها به حقیقت تبدیل شد و شرکت اپل یکی از بزرگترین غول های صنعت تلفن هوشمند  با همکاری با شرکت هوندای کره جنوبی  قصد تولید یک خودروی الکتریکی دارند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن بحران گرمایش زمین بسیار از شرکت های خودروسازی  با فشار مردم مجبور شدند تا بروی ماشین های الکتریکی کار کنند در حال حاضر شرکت ها زیادی که معروف ترین انها شرکت تسلا است در حال ساخت و ارائه خودروهای برقی هستند .

پیش‌بینی می شود تا سال ۲۰۳۵ تمام کشور های اروپای و شمال امریکا استفاده از خودروهای بنزینی را به طور کام ممنوع کنند وا ین کار باعث رونق کار ماشین های الکتریکی می شود.

خودروی اپل از خیال تا واقعیت

معرفی اولین خودرو

 شرکت اپل به ‌طور جدی در حال توسعه‌ی خودروی اپل تحت عنوان icar است. به ‌تازگی خبر گذاری رویترز اعلام کرده است که اپل قصد دارد از یک خودرو در سال ۲۰۲۴ رونمایی کند.

رویترز همچنین ادعا می‌کند که اپل در کنار این خودرو، از یک سیستم خود ران و باتری با تکنولوژی‌های جدید هم رونمایی خواهد کرد.

با وجود مطرح شدن این موضوع، هنوز نمی‌توان با قطعیت گفت که اپل قصد دارد از تمامی این تکنولوژی‌های جدید در اولین خودرو خودش استفاده کند. با وجود اینکه در گذشته گزارش‌هایی مبنی بر متوقف شدن برنامه‌های اپل برای توسعه‌ی خودرو مطرح شده بود، اما با مطرح شدن این گزارش توسط رویترز، می‌توانیم بگوییم که این غول دنیای تکنولوژی قصد تولید یک خودرو را دارد.

در سال ۲۰۱۵ بود که شایعه‌هایی در رابطه با توسعه خودرو توسط اپل منتشر شدند. با وجود منتشر شدن این شایعه‌ها، در سال ۲۰۱۶ گزارش‌هایی مطرح شدند که نشان می‌دادند اپل با کاهش برنامه‌های خود برای این پروژه در ابتدا قصد دارد که به جای توسعه‌ی خودرو، نرم‌افزاری را توسعه دهد و سپس با همکاری دیگر شرکت‌های خودروسازی، خودرو خود را توسعه دهد.

امیدوارم این  مقاله (خودروی اپل از خیال تا واقعیت)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                              تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید