راهکار های جذب و افزایش فالوئر اینستاگرام

راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام تلاشی خیلی ضروری برای ترویج و تبلیغ برند و رونق کسب و کار بشمار می رود و بدون انجام این کار ممکن  است کسب و کار شما با شکست روبرو شود.

افزایش فالوور اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به راه‌های افزایش  فالوور  اینستاگرام اشاره نماییم، اینکه چگونه با استفاده از روش‌های کاملا  رایگان فالوورهای هدفمند داشته باشیم. این روش ها  شامل موارد ریز است :

با برنامه و هدفمند فعالیت کنید

و یک تقویم محتوایی پر از ایده ­های عالی و ناب بسازید. هنگامی که محتوایی می ­نویسیم، ما روی ایده ­ها، ارسال و بهینه سازی آن کار می ­کنیم.  هیچ فرقی بین به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم­ ها بر روی حساب تجاری با حساب اینستاگرامی برند نباید وجود داشته باشد.

کیفیت عکس ها

فقط از  تصاویر و کیلیپ هایی که خوب گرفته شده ­اند استفاده نمایید و مطمئن گردید که توجه  زیادی را به خود جلب می کنند. 

 

کاربر فعال باشید

اگر قصد افزایش فالوور پیج خود را دارید باید  به صورت مداوم مستمر فعالیت داشته و پست بگذارید بخصوص در ساعات شلوغی که افراد بیشتری وارد اینستاگرام می شوند کاربران فعال میانگین روزانه ۳ پست منتشر می کنند .

استفاده از هشتگ (#)

بیشتر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.در این روش افرادی پست های شما را میبینند که خود نیز مشتاق این کار ها یا به دنبال از این قبیل کار ها هستند.

افزایش فالوور اینستاگرام

از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید

وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده خوبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.

از نرم افزار تجزیه و تحلیلی اینستاگرام برای افزایش جستجوی پرسونای برندتان استفاده نمایید.

با داشتن حساب کاربری تجاری اینستاگرام که داشتن آن رایگان می باشد، به بخش تجزیه و تحلیلی آن دسترسی خواهید داشت که به شما نشان می­دهد چه وقت هایی مخاطبین شما بیشترین میزان فعالیت را دارند. و در ان زمان ها فعالیت کنید پست و استوری بگذارید.

افرادی که با برند شما سروکار دارند را در تصاویر تگ نمایید.

روش دیگری که می­ توانید خود را به اشخاصی که هنوز شما را دنبال نکرده ­اند معرفی کنید و فالوور جذب کنید، تگ نمودن حساب­ های کاربری مرتبط می باشد که با این کار هم در فید تگ­ های آنها نشان داده می­ شوید و هم فالوور اینستاگرام خود را افزایش داده ­اید.

درصورت داشتن وب سایت و ایمیل در مقالات خود لینکی به اینستاگرام بدهید

برای افزایش فالوور اینستاگرام و اینکه مطمئن باشید مشتریان و کاربران اینستاگرام شما را می یابند، آیکون اینستاگرام خود را به لینک شبکه ­های اجتماعی خود اضافه نمایید یا اینکه محتوای اینستاگرام را  در صورت داشتن سایت روی سایت خود  بگذارید.

محتویات خود را که در اینستا گرام پست کردید را در تویتر و فیسبوک هم منتشر کنید

پست  نمودن محتوای اینستاگرام در فیسبوک و توئیتر می ­تواند کاربران زیادی را به سمت پروفایل اینستاگرامی شما بکشاند و این یکی از روشی برای افزایش فالوور اینستاگرام بشمار می رود.

افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از تگ جغرافیایی شما به شما در دسترسی به مخاطبین محلی کمک خواهد کرد.

با استفاده از تگ جغرافیایی می توانید کار بران محلی را به سمت خود جذب کنید این کار برای کسب و کار های فیزیکی سیار حائز اهمیت است.

در پیج خود رقابت ایجاد کنید

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش فالوور و ترافیک برای سایت منجر شود.

امیدوارم این  مقاله (راه‌های جذب و افزایش فالوور اینستاگرام )که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد افزایش فالوور های انستا گرام خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید