ویژگی های جذاب گوگل سری سوم

ویژگی های جذاب گوگل

با توجه به استقبال زیاد شما عزیزان از مقاله کد های مخفی و ویژگی های جذاب گوگل تصمیم گرفتیم تا در مقاله ای جدید  سری سوم  و ویژگی های جدید را به شما عزیزان معرفی کنیم امیدوارم از این مقاله لذت ببرید. و در صورت تمایل آنرا با دوستانتان از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

کد های جذاب و مخفی گوگل

بدون معطلی به سراغ این ۵ ویژگی جذاب گوگل  که تا به حال از آنها مطلع نبودید می رویم:

دقت کنید شما عزیزان می‌توانید با یک کلیک بروی نام ویژگی ها که لینک دار هستند از آن ویژگی لذت ببرید.

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

۱-بازی ۲۰۴۸

اگه دلتون می خواد یک بازی سرگرم کننده از خود گوگل ببینید و سرگرم شوید کافیه با سرچ کردن این عبارت (۲۰۴۸ game) از این بازی محبوب لذت ببرید.

ویژگی های جذاب گوگل سری 3
۲-زیپ گوگل

کی دیگر از ویژگی های جذاب گوگل که کاربرد خاصی هم ندارد زیپ گوگل است در واقع شما با سرچ گوگل عبارت(google zipper)صفحه جستجو گوگل را به شکل زیپ می‌بینید که می توانید آنرا باز کنید تا سرچ کند .

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

۳-بازی محبوب آتاری

 اطمینان دارم این یکی رو دیگه نمی دانستید بازی معروف آتاری رو یادتونه ؟ که قدیما حسابی ما رو سرگرم می کرد حالا شما میتونید با سرچ این عبارت(Google Atari Breakout Game ) در گوگل این بازی رو  زیبا و نوستالژی رو باز کنید و رکورد شکنی کنید .

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

۴-بارش برف

دوست داری روی نتایج سرچ شما برف بیاد و زیر برف دفن بشن برای این کار کافیه عبارت (let it snow) را سرچ کنید تا بارش برف را مشاهده کنید.

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

۵- دستکش تانوس

کاملا مطمینم بیشتر شما تانوس را می‌شناسید که با سنگ های ابدیت با یک بشکن نصف هستی رو نابود کرد حالا شما میتوند حس اونو تجربه کنید با سرچ این عبارت در پنل جستجو گوگل (Thanos Snap)میتونید با d; بشکن نصف نتایج را محو کنید.

ویژگی های جذاب گوگل سری 3

امیدوارم این  مقاله (ویژگی های جذاب گوگل سری سوم)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۱۵۰۷۵۸۰۷۱ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                                                                           تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید