ویروس کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های اینترنتی

ویروس کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های اینترنتی

امروزه که ویروس کرونا  تغریبا تمام زمین را فراگرفته، با اعلام قرنطینه و خانه نشنی افراد بسیاری از کسب و کار های فیزیکی (فروشگاه ها،رستورانها،مراکز تفریحی،شرکت های مسافرتی و..) با بحران مواجه می شوند و بسیاری از این کسب و کار ها رو به ورشکستگی میروند، به همین علت موضوع کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار بسیار مطرح می شود ،به گونه ای که یک شرکت تحقیقاتی در ژاپن معتقد است، که نزدیک به ۱۲۰ شرکت بر اثر ویروس کرونا تنها در ژاپن ورشکست شده اند.

پس از شیوع گسترده کرونا در جهان تازه اهمیت کسب و کار های اینترنتی در جهان رای همگان نمایان شد، کسب و کار های اینترنتی در دوران پاندمی کرونا نه تنها ورشکسته نشدند ،بلکه به شکوفایی نیز رسیدند به گونه ای که برای مثال تنها پس از ۲ هفته از اعلام قرنطینه سراسری در اروپا و آمریکا تعداد اعضای شبکه نتفلیکس  ۲ برابر شدند. مادر این مقاله قصد داریم ویروس کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های اینترنتی را برسی کنیم.

کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های آنلاین

کسب و کار سنتی خود را ارتقا دهید کنید

کی از دلایلی اصلی  که باعث شد بیشتر کسب ‌و کارهایی که در این دوران قرنطینه کرونا متحمل ضرر شده‌اندو گاه اعلام ورشکستگی کردند، عدم انعطاف‌پذیری آن‌ها نسبت به فضای آنلاین و دست‌کم گرفتن این حوزه است.

امروزه افراد بسیار زیادی از اینترنت  و شبکه های اجتمایی استفاده می‌کنند و شما به راحتی  می‌توانید فروش خود را افزایش دهید و به کسب و کار خود رونق ببخشید . بهترین روش این است که فروشگاه اینترنتی کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید تا از این راه هم در دوران قرنطینه درآمد داشته باشید و هم فروش کلی خود را افزایش دهید. بهتر است بدانید که  جف بزوس موسس سایت آمازون ، ثروتش در دوران قرنطینه کرونا بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار افزایش داشت و این تنها به دلیل مهاجرت افراد از فروشگاه‌های فیزیکی به سمت فروشگاه‌های آنلاین می‌باشد.

پیشنهاد می شود مقاله تاریخچه آمازون که توسط تیم آتلان وب فراهم شده است را مطالعه کنید و دانش خود را از فروشگاه های اینترنتی بالا ببرید.

اگر شما یک کسب و کار سنتی دارید و یا می‌خواهید یک کسب و کار جدیدی را برای خودتان ایجاد کنید، بهترین روش ورود به دنیای دیجیتال و آنلاین است.

کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های آنلاین

چرا کرونا به نفع فروشگاه های مجازی بود؟

زیرا با شدت گرفتن موج ویروس بسیاری از افراد بنا به توصیه های بهداشتی از خانه های خود خارج نمی شدند و نمی توانستند برای خرید حضوری به مغازه ها و فروشگاه برون، حتی اگر می خواستند هم هیچ فروشگاهی باز نبود، بنابر این افراد هرچه بیشتر به فضای آنلاین رو آوردند زیرا افراد به راحتی از خانه خود خرید می کنند و کالا را درب منزل دریافت  می کنند بدون ترس از مبتلاشدن به ویروس.

امیدوارم این  مقاله (کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار های اینترنتی)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسب و کار اینترنتی خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۷۲۹۵۱۸۳۱ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید