بهترین شرکت هاستینگ باید چه ویژگی هایی باشند

۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده هاست

برای شروع یک کسب و کار اینترنتی و کسب درامد از طریق اینترنت اولین  قدم خرید دامنه مناسب برای وب سایت است در واقع  دامنه نشان برند شما ست و در قدم دوم خدمات ها ستینگ است که باید داری ویژگی های زیادی مانند سرعت لود سایت (اپ تایم) ،پشتیبانی مناسب را مد نظر داشته بباشید ما در این مقاله قصد معرفی  بهترین شرکت های هاستینگ را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید قبل از راه اندازی کسبو کار اینترنتی خود از انتخاب شرکت هاستینگ خود اطمینان حاصل کنید.

انتخاب دامنه و هاستینگ مناسب اولین قدم مهم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی

انتخاب نام دامنه مناسب و هاست مناسب مهمترین قدم  و اصلی طرین قسمت شروع یک کسبو کار اینترنتی است.  زیرا نام دامنه معرفی کنند  کسبو کار شما است و انتخاب یک نام دامنه نامناسب باعث آسیب به کسبو کار شما می شود هم چنین انتخاب هاست نیز بسیار مهم است اگر فرد در ابتدا هاستی ضعیف یا از شرکت نامناسب بگیرد  کسبو کار او از همان ابتدا دچار مشکل می شود در این مقاله ما به موضوع هاست می پردازیم و برترین شرکت های هاستیگ را معرفی می کنیم  پس تا انتهای مقاله مارا دنبال کنید.

شما می توانید برای خرید امن و روش خرید دامنه کلیک کنید

برترین شرکت های هاستینگ

انتخاب برترین شرکت هاستینگ برای بهترین هاست

برای انتخاب  بهترین شرکت هاستینگ و خرید بهترین هاست باید نکات مختلفی را مد نظر داشته باشید، هاست سایت شما باید از شرکت های هاستینگ معتبر تهیه شود زیرا هاست سایت باید از پایداری بالا، سرعت لود خوب، کیفیت عالی و امنیت بالا برخوردار باشد تا به عنوان مهمترین قسمت از کسب و کار اینترنتی شما بتواند بدرستی کارش را انجام دهد.

هاست ارزان

برای شروع یک کسبو کار همواره یک سری هزینه اولیه و جود دارد تا کیفیت اون کسبو کار و تزمین کند پس دقت کنید صرفا برای ارزان تر بودن به سراغ شرکت های نامعتبر یا کم کیفیت نروید و امنت و اینده کسبو کار خود را برای اندکی هزینه کمتر به خطر نیندازید

امکانات هاست

برای انتخاب بهترین شرکت هاستینگ و خرید بهترین هاست ، شما ابتدا باید با ویژگی ها و امکانات یک هاست خوب آشنا باشید و بدونید که از یک شرکت هاستینگ برتر باید چه انتظاراتی داشته باشید ما سعی کردیم در این بخش مهمترین ویژگی هارا دسته بندی کنیم پس هنگام خرید هاست این امکانات مد نظرتان باشد

 • فضای هاست (متناسب با نوع سایت خود فضای مناسبی انتخاب کنید)
 • پهنای باند مناسب (میزان فضایی که کار بران از سایت شما دانلود میکنند)
 • پنل مدیریت هاست کار بردی
 • آپ تایم بالا
 • امکان پارک دامین
 • امکان سابدامین
 • امکان اضافه کردن دامنه (در هاست مناسب میتوان از یک هاست برای چند سایت استفاده کرد)
 • استفاده از منابع سیستم
 • پشتیبانی از چند پایگاه داده یا دیتا بیس
 • قابلیت دریافت گواههی ssl
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • امنیت بالای سرور
 • زبان برنامه‌نویسی و سیستم مدیریت محتوا
برترین شرکت های هاستینگ

فضلی هاست دقیقا مشابه هارد کامپیوتر از برای درک بهتر موضوع  دقت کنید که فضای هاست  رو مانند یک کارت هافضه در نطظر بگیرید دارای فظای مشخصی است که ما میتوانیم اطلاعات را در ان ذخیره کنیم فضای هاست نیز همینتور است پس بهتره در ابتدای شروع کار هاست با فضای مناسبی انتخاب کنیم تا بعد ها با کمبود هاست مواجع نشیم دقت کنید کا فضای هاست دائمی است و با تمدید دوره هایت باقی میماند و دوباده خالی نمیشود .

همچنین فضای هاست بیشتر برابر با هزینه بیشتر است که این موضوع اهمیت بررسی فضای هاست مورد نظر قبل از خرید هاست را نشان می دهد. 

پهنای باند

پهنای باند هاست
بهترین شرکت های هاستینگ

پهنای باند یک هاست از جمله مهمترین نکات برای تهیه یک هاست است که باید به ان توجه داشت. داشتن پهنای باند مناسب از همان ابتدا تجربه کاربری سایت شما را بهبود می بخشد چون کاربران سایت شما براحتی به سایت و مطالب اون دسترسی داشته و باسرعت مناسب از محتوای آن بهره مند می شوند.

 

پهنای باند در حقیقت مقدار ترافیکی است که سایت شما استفاده می کند که این مقدار بر حسب گیگا بایت محاسبه می شودانتخاب نادرست پهنای باند به قیمت از دست رفتن کاربران سایت تمام می شود و اگر سایتی با بازدید کننده بالایی قراره داشته باشید حتما در مورد پهنای باند کمی بیشتر هزینه کنید

آپ تایم بالا یا در دسترس بودن هاست برای انتخاب هاست برتر

اپ تایم سایت

آپ تایم بالا هم مثل تمام موارد بالا جزو مهمترین موارد برای انتخاب بهترین  شرکت هاستینگ  است که این موضوع به غیر از اینکه کاربران سایت را رنج می دهد برای موتور های جستجو هم خیلی مهم است که یک سایت همیشه در دسترس باشد و با سرعت بالایی لود شود.

 

اینکه سایت شما در ساعات مختلف شبانه روز به دلایل گوناگون  دان  شود به هیچ عنوان قابل قبول نیست و به اعتبار سایت و کسبو کار شما شما لطمه بزرگی میزند زیرا اعتماد کاربران را ازدست میرود .

یکی از ابزار های کاربردی و محبوب  برای سنجش سرعت سایت سایت gt metrix است این سایت صفحه اصلی ما را اسکن میکند و میزان سرعت بالا امدن را به ما اطلاع میدهد.

ابزار تست سرعت سایت

امکان افزودن دامنه

اگر در نظر دارید روی هاست خود چند دامنه داشته باشید یا با یک هاست چند سایت روی ان بالا بیاوردی باید دقت کنید هاست مورد نظر قابلیت (اد ان دامین) را داشته باشد

در نظر داشته باشید که امکانات دیگر زیادی  هم برای انتخاب سرور می تواند مورد توجه باشد، برای نمونه نسخه PHP ، مدل وب سرور، نوع هارد هاست یا اسکریپت های نصب شده  (نوع زبان سایت ) در هاست که برای راه اندازی سایت استفاده می شوند که نمیخواد خیلی خودتان را درگیر این مسائل بکنید و اگر امکاناتی که در بالا به آن اشاره کردیم را مد نظر قرار دهید کفایت می کند. شرکت هاستینگ پارس پک یکی از شرکت ها یی است که تمامی این امکانات را دارا میباشد.

برخی از شرکت های هاستینگ پنل هایی با امکانات نامحدود دارند و برخی هم محدودیت ها یی را برای امکانات سرور های خود ایجاد می کنند که در واقع باید توجه کنید سرور هایی که امکانات نامحدود  دارند الزاما هاست های خوبی نیستند و نباید تنها نامحدودی امکانات را ملاک انتخاب یک هاست در نظر گرفت.

از میان این همه ویژگی برای یک سایت فروشگاهی هاست چه ویژگی هایی باید داشته باشد?

 در یک سایت فروشگاهی که شما می خواهید محصولات زیاد و متفاوتی را در ان عرضه  کنید و همین طور می دونید که در عرض ۶ ماه روزانه حداقل ۴۰۰۰ بازدید خواهید داشت، پس شما به هاستی با منابع فراوان نیاز دارید و باید هاستی با فضای میزبانی مناسب و سرعت بالا پهنای باند بالا و تمامی امکاناتی که در بالا گفتیم را تهیه کنید همانطور که پیشتر اشاره کردم  دقت کنید که عدم امکانات و کیفیت هاست باعث لطمه به کسبو کار شما می شود و اعتماد مشتریان از دست می رود پس بهتر است  قبل از شروع خوب سبک و سنگین کنید.

در نظر داشته باشید که همیشه برای تهیه هاست روز های اول سایت را در نظر نگیرید و روز هایی که سایت به اوج می رسد و بازدید زیادی خواهد داشت را مدنظر داشته باشید تا بتونید پلن خوبی برای هاست تهیه کنید.

هاست وردپرسی چیست ؟؟

هاست ورد پرس چیست؟

هاست وردپرس با هاست معمولی دارای تفاوت هایی است که در ادامه با چند تا  از مهم ترین های آنها با شما هستیم.  در واقع اگر بخواهید یک سایت با سیستم وردپرس راه اندازی کنید حتما از خودتان  پرسیده اید که تفاوت هاست معمولی با یک هاست وردپرسی در چیست؟ آیا واقعا لازم است که برای سایت های وردپرسی از هاست مخصوص وردپرس استفاده شود؟باید در جواب به این سوال گفت که بهتر است از هاست وردپرسی برای سایت های وردپرس استفاده شود در ادامه مقاله به چند نکته برای  برتری هاست وردپرسی بیان  می کنیم.

منابع بیشتر برای وب سایت های اختصاصی وردپرس

هاست های وردپرس از سیستم عامل لینوکس ساخته شده اند و از منابع سخت افزاری قوی تری نسبت به سیستم عامل ویندوز  برخوردارند چون که وردپرس نسبت به سایت هایی که با سیستم اختصاصی طراحی شده اند تعداد درخواست های خیلی بیشتری دارد و این درخواست های بالا نیاز به منابع بیشتر سرور دارد تا سایت بتواند روال عادی خودش را طی کند، همچنین محدودیت هایی که در هاست های معمولی وجود دارد در هاست های وردپرسی حذف شده است.

محدودیت های آپلود در وب سایت

اگر سایت وردپرسی دارید و سایت تان در هاستی به جز هاست وردپرس قرار دارد به احتمال زیاد تا به حال با ارور های Max_Post_Size و Max_Upload_Size روبرو شده اید، محدودیت های آپلود در هاست های وردپرسی وجود ندارند.در هاست های ورد پرسی فرد میتواند از طرق پنل مدیریتی خود در شرکت هاستینگ  میتواند به راحتی ماکسیموم حجم خود را تعغیر دهد.

قیمت های هاست ها برچه مبنایی محاسبه می شود؟

بیشتر شرکت های هاستینگ از توابع مشخصی برای قیمت گذاری پلن های هاست استفاده میکنند . همانتور که پیشتر گفتم گرفتن هاسات مناسب از بهترین شرکت های هاستینگ هزینه بر است در ادامه مقاله قصد داریم تا برخی از توابع قیمتی را بیان کنیم.

 • قیمت تمام شده برای تامین منابع مورد نیاز سرور اعم هزینه برق، کارکنان شرکت، هزینه نگه داری و نرم افزار های مورد استفاده در سرور ها و هزینه های جانبی دیگر.
 • سیاست های شرکت های هاستینگ برای قیمت گذاری پلن های مختلف هاست است .

هاست های اشتراکی ارزان تر از بقیه

هاست اشتراکی

برخی از شرکت ها که هاست های اشتراکی به مشتریان میدن که این هاست ها معمولا همان هاست های اشتراکی لینوکس سی پنل و دایرکت ادمین هستند که منابع سرور بصورت اشتراکی روی این هاست ها قرار گرفته است برای همین هم از قیمت خیلی پایین تری نسبت به هاست های اختصاصی برخودارند.

قیمت هاست های اختصاصی

بهترین شرکت های هاستینگ

از طرفی هاست های اختصاصی هم هستند که منابع یک سرور کامل و به صورت اختصاصی به یک هاست متصل است و به غیر از آن هاستی دیگر با آن منابع راه اندازی نمی شود که این مدل هاست ها قیمت بسیار بیشتری نسبت به هاست های اشتراکی دارند چون تمامی منابع یک سرور صرف یک هاست شده در نتیجه هزینه بیشتری را روی دست شرکت هاستینگ می گذارد. این مدل هاست ها برای سایت های پرمخاطب پیشنهاد می شود.

برندهای هاستینگ همیشه گران تر هستند!

و اما همیشه برندها قیمت بالاتری دارند و این طبیعی است ! این را هم باید در نظر بگیرید شرکت هایی که در این زمینه اسم و رسمی به هم زده اند و سابقه بیشتر و درخشان تری دارند سرویس هایشان هم گران تر است.

۱۰ تا از بهترین شرکت های هاستینگ

جمع بندی مقاله ۱۰ تا از بهترین شرکت هاستینگ ایران

حالا که این مقاله را تا انتها مطالعه کرده اید کاملا اهمیت انتخاب یک هاست مناسب برایتان مشخص شده است و می دانید که یک هاست خوب چقدر می تواند سرعت کسب و کار اینترنتی شما را افزایش دهد.

امیدوارم این  مقاله (۱۰ تا از بهترین شرکت های هاستینگ )که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید