اولین تریلر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست رسما منتشر شد

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

سر انجام پس از روزها انتظار و کمانه زنی های مربوط به این فیلم پر طرفدار  امروز اولین تریلر مرد عنکبوتی ۳ توسط استودیو مارول رسما منتشر شد و به بسیاری اسز سوالات افراد پاسخ داد اما همچنان از تاریخ دقیق انتشار خود فیلم خبری نیست با توجه به دعواهای حقوقی مارول و دیزنی انتظار میرود این فیلم از طریق سینم اکران شود .

اولین تریلر مرد عنکبوتی 3 رسما منتشر شد

داستان فیلم و تریلر

داستان این فیلم مربوط به پسر نوجوانی است که توسط عنکبوت نیش خورده و قابلیت ها و توانایی های فرا بشری پیدا کرده که توانایی‌هایی شبیه به یک عنکبوت به دست آورده‌ است. داستان این فیلم که در فاز چهار دنیای سینمای مارول ساخته شده است مربوط به ماجرا جویی های این پسر در دنیای امروز است.

با توجه به تریلر منتشر شده توسط مارول استودیو مشخص شد که شایعات حقیقت دارد و دکتر استرنج که یکی از قدرتمند ترین ابرقهرمان های مارول است در این فیلم حضور دارد در ادامه می توانید اولین تریلر مرد عنکبوتی ۳ که رسمی است را مشاهده کنید .

با توجه به انتشار اولین تریلر این فیلم می توانیم بفهمیم که مرد عنکبوتی باید با دشمنان قدیمی خود یعنی دکتر اختاپوس و الکترو مبارزه کند که از زمین های موازی به این زمین آمده اند اما هنوز مشخص نیست که ایا  سایر مرد های عنکبوتی نیز از دنیا های موازی در این فیلم حضور دارند و یا تنها یک شایعه هست چون در این تریلر چیزی مشخص نیست و برای اطمینان باید منتظر تریلر های دیگر باشم تا به این سولات پاسخ دهد.

امیدوارم این  مقاله (اولین تریلر مرد عنکبوتی ۳)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که علاقه مند به دنیای سینما هستند  قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۱۵۰۷۵۸۰۷۱ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                                                                           تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید