هدف از طراحی سایت چیست؟

هدف از طراحی سایت چیست؟

هدف از طراحی سایت ، به روند برنامه ریزی و ایجاد یک سایت بهینه  می گویند . متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های کد نویسی، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می گردند.

طراحان سایت ها برای ایجاد صفحاتی که بتوانند توسط همه مرورگرها بهینه و واکنشگرا باشند  از زبان های برنامه نویسی  که غالبا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS می باشند، استفاده می نمایند.

بطور کلی ، پروسه طراحی سایت  شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت است .

این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، انجام شود . سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز می گویند و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی طراحی گشته اند. صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می نماید.

هدف از طراحی سایت

اگر شما فروشنده و توزیع کننده  کالاها هستید می توانید بیشترین بهره را از وب سایت خود ببرید که این امر به مراتب کم هزینه تر و نتیجه بخش تر از شیوه های قدیمی و پر هزینه ی بازاریابیست.

مشابه بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا آمازون

در این شیوه شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و یک فروشگاه اینترنتی شبانه روزی و بازار فروشی به وسعت شهر ،استان و کشور خود دارید که موجب رشد روز افزون مشتریان و افزایش سود دهی فعالیت اقتصادی شما  می شود .

یک وب سایت خوب به شما این امکان را می دهد که جدید ترین کالاها را به همراه مشخصات کامل و تصاویر در کمترین زمان ممکن در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و به سرعت از رقبای خود سبقت بگیرید.بهره گیری از ایده های خاص و جدید شما را در طراحی سایت کارا و موفق تر یاری خواهد نمود.البته انتخاب و ارزیابی دقیق شرکت طراحی سایت امریست مهم که در رسیدن به هدف مطلوب موثر است.

امیدوارم این  مقاله (هدف از طراحی سایت چیست؟)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                              تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید