لندینگ پیج چیست ؟ و چه کاربردی دارد

لندینگ پیج چیست ؟ و چه کاربردی دارد

لندینگ پیج چیست ؟ در این مقاله می خواهیم شما را با مفهوم لندینگ پیج آشنا کنیم و ببینیم چرا داشتن یک صفحه لندینگ پیج در وبسایت ما باعث بهبود سئو سایت می شود.

لندینگ پیج (Landing Page) یکی از مفاهیم کاربردی و خیلی مهم در کار سئو و بهینه سازی وب سایت است. تبدیل کردن بازدید کنندگان به مشتری های احتمالی اولین قدم در ایجاد کردن رابطه بین شرکت و مشتریان احتمالی است و اهداف ساخت صفحه فرود یا لندینگ پیج است .

لندینگ پیج چیست ؟ و چه کاربردی دارد

هدف از لندینگ پیج چیست؟

یکی از روش های مناسب افزایش فروش محصولات و خدمات متنوع برای صاحبان کسب و کار، بازاریابی آنلاینمی باشد . شما از طریق روش ها و تکنیک های جدیدی در فضای آنلاین و اینترنتی می توانید برای تبلیغ و رساندن هدف خود در مورد معرفی و تبلیغ محصول یا خدمات گوناگون کسب و کار مورد نظر در جهت رشد و محبوبیت برند خود در بین مشتریان اینترنتی گامی اساسی بردارید.

یکی از این شیوه های جدید و موثر از طریق لندینگ پیج صورت گرفته که کاربرد آن در بازاریابی  دیجیتال از اهمیت فراوانی برخوردار است.
این صفحات در حقیقت همچون بنگاه های آنلاینی می باشند که پس از ساخت یک وب سایت توسط صاحبان کسب و کارهای کوچک به شدت در فروش و هدایت مشتریان به سوی اهداف در نظر گرفته، تاثیرگذار می باشد. برای درک تفاوت های موجود در بین یک سایت با لندینگ پیج آن بهتر است به این نکته اشاره نماییم که این نوع از صفحات برای هدایت کاربران به سوی یک هدف خاص طراحی گشته اند .

اهداف ساخت صفحه فرود یا لندینگ پیج

  • ثبت اطلاعات تماس نظیر اسم و شماره تلفن مشتریان
  • راه اندازی یک جشنواره فروش پر تخفیف
  • بدست آوردن آمار افراد شرکت کننده برای دعوت به یک روادید
  • ثبت نام در سایت
  • اشتراک در خبرنامه
  • ثبت سفارش
  • و…

امیدوارم این  مقاله (لندینگ پیج چیست ؟ و چه کاربردی دارد)که توسط تیم آتلان وب گرد آوری شده ، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد شروع کسبو کار  خود دارند قرار گرفته باشد.

شما می توانید سفارش  طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن۰۹۳۹۶۸۳۲۲۳۷ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف تیم آتلان وب است . شما دوستان می توانید جهت مشاوره  و راهنمایی با ما در ارتباط باشد  یا برای اطلاع از قیمت و سفارش لینک مقابل را کلیک کنید.

اگر مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

باما همراه باشید در شبکه های اجتمایی آتلان وب همراه شما                                                                              تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه آتلان وب است

شما به کمک نیاز دارید? با ما چت کنید